Hakkımızda

Solidlas 2016 yılında ticari hayata başlamıştır. Uzun ve detaylı araştırmalar sonucunda, lastik üretimi konusunda 35 yılı aşkın tecrübeye sahip olan AMW firması ile iş ortaklığı yapılmasına karar verilmiştir. AMW firmasının vizyonu ile ortak paydalar olduğunun anlaşıldıktan sonra distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. SOLI-MAX Dolgu Forklift Lastikleri‘nin Türkiye’deki tek yetkili satıcısı SOLIDLAS OTOMOTİV’dir.

Solidlas’ın misyonu, Yurtiçi’nde üretilmediği için dışa bağımlı olduğumuz dolgu forklift lastiklerinde, tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilecek yüksek kaliteye sahip ürünleri, makul fiyatlarla Türk tüketicisinin kullanımına sunabilmektir.

Solidlas, Sektörün ihtiyaçlarını ve beklentilerine optimum çözümler sunan ürün ve servisleri tüketicilerin hizmetine sunarak 3 yıl sonunda tüm sektör tarafından tanınan bir marka olmayı vizyon olarak belirlemiştir.

SOLIDLAS, farklı operasyon şartları için geliştirilmiş SOLI-MAX STANDART, SOLI-MAX PREMIUM ve SOLI-MAX EXTRAPREMIUM Dolgu Forklift Lastikleri’nin üstün performansının yanı sıra, tüketicilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, kullanıcıların beklentileri ile örtüşecek hizmet ve çözümler oluşturarak sayesinde pazarda hatırı sayılır bir pay elde etmeyi planlamaktadır.

SOLIDLAS, dolgu lastik dünyasının yeni yıldızı olmaya aday SOLI-MAX dolgu forklift lastiklerini hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktadır.